shadow

Yeni Citroën C4 Cactus 109.900 TL’ndan Başlayan Fiyatlar İle Bayilerde

Yeni C4 Cactus, markanın ikonik geniş ve prestijli ön yüzü, yeniden tasarlanarak aşağıya alınan daha ince Airbump®’ları ve bunlara ek olarak 3D efektli yeni stop grubuyla hatchback bir otomobil olarak konumlanıyor.

Avrupa’da ilk kez kullanılan Progressive Hydraulic Cushions™ (Kademeli Hidrolik Destekli Süspansiyon Sistemi), dünyada ilk kez kullanılan yüksek yoğunluklu sünger katkılı Advanced Comfort koltuklar ve güçlendirilmiş akustik yalıtıma sahip Yeni C4 Cactus konforda sınıfının standartlarını yükseltiyor.

Yeni C4 Cactus, yüksek konforu, yenilikçi teknolojileri, verimli ve yüksek performanslı dizel ve benzinli motor seçenekleriyle tüketicilerin karşısına çıkıyor.

Citroën, markanın kompakt hatchback modeli Yeni C4 Cactus’ü satışa sundu. Citroën Advanced Comfort® programı kapsamında üretilen Yeni C4 Cactus, Avrupa’da Progressive Hydraulic Cushions™ (Kademeli Hidrolik Destekli Süspansiyon Sistemi) ve Advanced Comfort koltuklarla sunulan ilk Citroën modeli olma unvanını taşıyor. Yeni C4 Cactus, Feel ve Shine donanım seviyelerinde benzinli- otomatik ve dizel-otomatik motor şanzıman kombinasyonlarıyla 109.900 TL’den başlayan anahtar teslim fiyatıyla satışa sunuluyor.

Hatchback segmentine taze bir soluk getiren C4 Cactus, sıra dışı tasarımını C4 modelinden gelen özelliklerle harmanlıyor. Yenilikçi teknolojileri, PureTech benzinli ve BlueHDi dizel motorlarla satışa sunulan Yeni C4 Cactus rekabeti farklı bir noktaya taşıyor.

Yeni C4 Cactus modern ve çarpıcı tasarımının yanı sıra konforuyla da yolcularına yeni bir deneyim sunuyor. Yeni C4 Cactus, Avrupa’da Progressive Hydraulic Cushions™ (Kademeli Hidrolik Destekli Süspansiyon Sistemi), ultra konforlu oturma pozisyonu ve sürüş sunan Advanced Comfort® koltukların kullanıldığı ilk model olma unvanını da taşıyor.

Yeni C4 Cactus 109.900 TL’den başlayan anahtar teslim satış fiyatıyla da oldukça iddialı. Feel donanım seviyesine sahip benzinli 1.2 PURETECH 110 Hp EAT6 Tam Otomatik model 109.900 TL’den, aynı motor şanzıman kombinasyonuna sahip Shine donanım seviyesi ise 117.900 TL’den satış sunuluyor.

Dizel motorlu versiyonda ise, Feel donanım seviyesine sahip Benzinli 1.6 BLUEHDI 100 Hp ETG6 Otomatik model 109.900 TL’den, aynı motor şanzıman kombinasyonuna sahip Shine donanım seviyesi ise 117.900 TL’den satış sunuluyor.

Yazar

Editör

Paylaş

shadow