shadow

Yeni BMW iX3 Ön Siparişe Açıldı Satışlar Nisan’da !! 

Yeni BMW iX3 Ön Siparişe Açıldı Satışlar Nisan’da !! BMW’nin tamamen elektrikli SAV otomobili Yeni BMW iX3’ü 870.000 TL’lik başlangıç fiyatıyla Nisan ayından itibaren Türkiye’de yollarla buluşturmaya hazırlanıyor.

Yüksek performans ile verimliliği bir arada sunan Yeni BMW iX3, Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları, bmw.com.tr ve bmwnibul.bmw.com.tr üzerinden ön sipariş edilebiliyor. Ayrıca, Yeni BMW iX3 sahibi olacak BMW tutkunları şarj süresini önemli ölçüde azaltan ve ücretsiz olarak sunulan BMW i Wallbox’ın diledikleri lokasyona ücretsiz kurulumu fırsatından da yararlanabiliyor.

BMW’nin yüksek sürüş performansını beşinci nesil BMW eDrive teknolojisiyle birleştiren tamamen elektrikli yeni BMW iX3 tam şarjla WLTP kriterlerine göre 459 kilometre, NEDC kriterlerine göre 520 kilometre menzil sunuyor.

BMW’nin elektrikli mobilite alanındaki ilk SAV modeli olan Yeni BMW iX3, 286 bg maksimum güç ve 400 Nm maksimum tork üreterek 6.8 saniyede 0’dan 100 km/s hıza ulaşıyor. Yeni BMW iX3, hızlı şarj istasyonlarında 10 dakikada yaklaşık 100 kilometrelik bir menzile ulaşırken,yalnızca 34 dakikada pillerini yüzde 80 oranında şarj ediyor.

Fark yaratan standart donanım

Yeni BMW iX3 zengin standart donanımlarıyla rakiplerinden ayrışıyor. LED Farlar, Otomatik Klima /3-Bölgeli, Isıtmalı Ön Koltuklar, Akustik Koruma, Otomatik Açılır Bagaj Kapağı, Panoramik Cam Tavan, BMW Live Cockpit Professional, Sürüş Asistanı Professional, Akıllı Telefon Arayüzü, , Kablosuz Şarj/Bağlantı Sistemi, Park Asistanı, Harman/Kardon Ses Ssitemi ve BMW IconicSounds Electric gibi donanımlar standart olarak sunuluyor.

Sadelik ve Şıklık Çok Yönlülük İle Birleşiyor

Yeni BMW iX3’ün sade ve güçlü çizgileri aracın modern görünümüne katkıda bulunurken, BMW i detayları ise markanın tamamen elektrikli ilk SAV’ı olmasının ayrıcalığını vurguluyor. BMW i’ye özel böbrek ızgaralarının kafese benzer yapısı ve yatay olarak düzenlenen parçaları, büyüleyici ön tasarımda dikkat çekiyor.

Ayrıca 20 inçlik aerodinamik jantlar, BMW i Mavi rengindeki difüzör ve diğer ek parçalar ise özel tasarım dilinin tutarlı bir şekilde arka bölüme de aktarılmasına olanak sağlıyor.

Kabindeki BMW i kapı eşik kaplamaları gibi bağımsız detaylar ve standart olarak sunulan ön ayarlı BMW i mavi ortam aydınlatması, Yeni BMW iX3’e modern ve şık bir atmosfer oluşturuyor. konsolun merkezinde yer alan BMW iX3 ambleminin yanı sıra, kontrol ekranındaki göstergeler ve kadranlar, modelin özel ve benzersiz görünümüne vurgu yapıyor.

40:20:40 oranında katlanabilen koltuklar sayesinde BMW X3 ile aynı ferahlıkta bir iç mekan sunan Yeni BMW iX3‘ün 510 litrelik bagaj hacmi, koltuklar katlandığında, 1.560 litreye kadar çıkabiliyor.

Daha fazla “Seçim Gücü”

Yeni BMW iX3 ile ürün gamına tamamen elektrikli bir model daha ekleyen BMW, elektrifikasyon stratejisini adım adım hayata geçiriyor.

Güçlü yönlüğü ve sağlamlığını, emisyon içermeyen tamamen elektrikli sürüş keyfiyle birleştiren Yeni BMW iX3, markanın benzinli, dizel ve tamamen elektrikli motor seçeneklerinin bir arada sunulduğu ilk model olma özelliğini de taşıyor.

dünya çapında kullanıcılarının farklı ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmeye devam eden BMW, “Seçim Gücü” olarak adlandırdığı yaklaşımla küresel CO2 emisyonunu azaltma yolundaki hedeflerine bir adım daha yaklaşıyor.

Yazar

Editör

Paylaş

Bu Alana Reklam Verebilirsiniz

shadow

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir