shadow

Manuel Şanzımanlı BMW E92 M3 Geleceğin Koleksiyon Aracı Olabilir

Başlıkta da belirttiğimiz üzere manuel şanzımana sahip E92 M3 gelecek yıllar koleksiyonerlerin ilgi odağı olacak nadide modellerden biri olmaya aday görünüyor, yazının bu kısmına kadar okuyan F80 M3 hayranlarının seslerini ise şimdiden duyar gibiyiz, her ne kadar F80 M3, karoseri, performansı ve ergonomiyi mükemmel derecede harmanlayan bir seçenek olsa da E92 M3 gerçeğini görmemek olanaksız.

Haberin baş aktörü A.B.D. pazarına özel üretilen Lime Rock Park Edition renge sahip 2013 model E92 M3’de bu adaylardan bir tanesi. Amerika’nın New Jersey eyaletine bağlı 2 kayıtlı lansman otomobilden bir tanesi olan bu araç 2015 yılında 9.000 mil olarak bayiden alınmış ve şuan 41.499 mil ile sahibinin çok iyi bir yatırım aracı.

Ön tampon, tavan ve bagaj bölümünde karbon fiber malzemeler kullanılan Lime Rock Park Edition E92 M3’de titanyum egzoz, adaptif süspansiyon sistemi ve 19” jantlar yer alıyor.

Kaput altında ise standart 4.0 litre hacme sahip atmosferik V8 motor bulunan otomobil altı ileri manuel şanzımanı ile 414 Hp güce ve 400 Nm torka sahip. Aracın yaşam alanında ise altı düzleştirilmiş direksiyon, alcantara deri koltuklar ve konsola entegre aracın özel üretim adet logosu yer alıyor.

Fotoğraf: carscoops

Yazar

Editör

Paylaş

Bu Alana Reklam Verebilirsiniz

shadow

Diğer Yazılar