shadow

BemCar Otomotiv’den BMW Kış-Jant Lastik Setlerinde Yüzde 40 İndirim!

BMW’nin Türkiye Distribütörü olan Borusan Otomotiv’in Yetkili Servisi BemCar Otomotiv, kış aylarının yaklaşmasıyla birlikte sürüş güvenliğinin sağlanabilmesi ve trafik kazalarına karşı kış lastiğine geçişin önemine dikkat çekiyor.

7 derecenin altındaki her türlü hava koşuluna karşı kış lastiği kullanılmasını tüm BMW sürücülerine tavsiye eden BemCar Otomotiv, 30 Mart 2020 tarihine kadar yaz lastiklerini uygun koşullarda ücretsiz bir şekilde depolayarak sürücüleri önemli bir zahmetten kurtarıyor. Üstelik BemCar Otomotiv’de 29 Şubat 2020 tarihine kadar orjinal BMW Kış-Jant Lastik Setleri’nde yüzde 40’a varan indirim fırsatı sunuluyor.

Otomotiv sektörünün lider üreticilerinden Alman BMW’nin Türkiye Distribütörü olan Borusan Otomotiv’in Yetkili Servisi BemCar Otomotiv, yepyeni fırsatlarla BMW kullanıcılarını mutlu etmeye devam ediyor. Kış aylarının yaklaşmasıyla birlikte sürüş güvenliğini artırmak ve olası trafik kazalarının önüne geçebilmek için kış lastiğine geçişin önemine dikkat çeken BemCar Otomotiv, sadece karlı havalarda değil, 7 derecenin altındaki her türlü hava koşulunda BMW sürücülerinin kış lastiğine geçmesi gerektiğinin altını çiziyor. Üstelik BemCar Otomotiv, BMW kullanıcılarına kış veya yaz lastiklerini 30 Mart 2020 tarihine kadar uygun koşullarda ücretsiz bir şekilde depolama hizmetini sunuyor. Öte yandan tüm orjinal BMW Kış-Jant Lastik Setleri’nde 29 Şubat 2020 tarihine kadar yüzde 40’a varan indirim fırsatı sağlanıyor.

BMW kullanıcıları, www.bemcar.com online servis formu üzerinden veya 0212 669 09 09 numaralı iletişim hattıyla randevu olarak ücretsiz lastik depolama hizmetinden ve BMW Kış-Jant Lastik Seti fırsatlarından faydalanabiliyor.

Yazar

Editör

Paylaş

shadow